W asortymencie posiadamy profesjonalne rozwiązania, które umożliwią sprawne i bezpieczne karmienie pacjentów, którzy z różnych powodów nie są w stanie samodzielnie przyjmować pokarmów. To sterylne cewniki do karmienia, określane również jako sondy/zgłębniki żołądkowe.

Proponowane przez nas produkty zakładane są przez wykwalifikowany personel pacjentom, którzy nie są w stanie w stanie przyjmować normalnych posiłków, ponieważ są nieprzytomni, cierpią na jadłowstręt, ale nie tylko. Zgłębnik żołądkowy stanowi również nieocenione wsparcie dla osób po różnych urazach oraz chemioterapii. Rozwiązanie to bywa wykorzystywane ponadto do odbarczania żołądka z nadmiaru powietrza, jego wypłukania, kontroli krwawienia oraz innych zastosowań medycznych.

Posiadamy cewniki o różnych rozmiarach, co pozwala na dopasowanie do konkretnego zastosowania. Szczegółowe informacje na temat właściwości produktów zostały zamieszczone w opisie każdego artykułu. W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości, zapraszamy do kontaktu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl