Półmaska X 310 SV FFP 3 R D

Dostępność: W magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 5,90 zł 5.90
Cena netto: 4,80 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: Ekoway
Kod produktu: 1121

Opis

Półmaska X 310 SV FFP 3 R D

 Wielokrotnego użytku (po zdezynfekowaniu)

 

PRZEZNACZENIE:

Półmaska filtrująca X 310 SV FFP3 NR D przeznaczona jest do ochrony układu oddechowego przed aerozolami cząstek stałych, aerozolami na bazie wody (pył, dym) oraz aerozolami z ciekłą fazą rozproszoną (mgły) dla których NDS jest ≤0,05 mg/m3o ile stężenie fazy rozproszonej nie przekracza 30xNDS.

 

SPOSÓB DZIAŁANIA: Półmaska filtrująca zbudowana jest w głównej mierze z części twarzowej wykonanej z materiału filtrującego i akcesoriów pomocniczych w zależności od modelu półmaski, takich jak taśmy nagłowne, zawór wydechowy czy uchwyty mocujące taśmy. Powietrze wdychane z otoczenia przechodzi przez materiał filtracyjny, gdzie jest oczyszczane. Powietrze wydychane usuwane jest na zewnątrz przez materiał części twarzowej (dla półmasek bez zaworu wydechowego) lub przez zawór wydechowy umieszczony w czaszy oraz część twarzową półmaski (dla półmasek z zaworem wydechowym). Czasza półmaski podczas użytkowania winna ściśle przylegać do twarzy.

 

CHARAKTERYSTYKA:

Półmaska filtrująca X 310 SV FFP3 NR D składa się z:•wielowarstwowego materiału filtracyjnego: polipropylen;•zacisku nosowego dla formatowania półmaski w obrębie nosa;•zaworu wydechowego z tworzywa sztucznego;•taśm nagłowia wykonanych z nitek gumowych w oplocie;•mocowania taśm nagłowia wykonanego z tworzywa sztucznego;•wewnętrznej wkładki, poprawiającej szczelność i komfort użytkowania. Półmaska jest tak skonstruowana, aby można było w niej z łatwością oddychać w trakcie całej zmiany roboczej. Dzięki anatomicznemu kształtowi oraz zaciskowi nosowemu i znajdującej się pod spodem piance, półmaska jest łatwa do dopasowania dla większości kształtów twarzy, tak aby zapewnić konieczną szczelność.

 

PARAMETRY UŻYTKOWE PÓŁMASKI X 310 SVKlasa (wg. PN-EN 149+A1:2010)FFP3Penetracja przez materiał filtracyjny aerozolu chlorku sodu lub mgły olejowej≤ 1%Przeciek całkowity≤ 2%Początkowy opór wdechu przy przepływie 95 l/min≤ 300 PaPoczątkowy opór wydechu 160 l/min≤ 300 PaOpór oddychania po zapyleniu pyłem dolomitowym przy przepływie:95 l/min (wdech)≤ 700 Pa160 l/min (wydech)≤ 300 Pa

 

Półmaski firmy OXYLINE są zgodne z: •europejską normą zharmonizowaną PN-EN 149+A1:2009 (EN 149:2001+A1:2009) „Sprzęt ochrony układu oddechowego -Półmaski filtrujące do ochrony przed cząstkami. Wymagania, badanie, znakowanie”; •zgodny z odpowiednimi wymaganiami unijnego prawodawstwa harmonizacyjnego : Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/425 z dnia 9 marca 2016r. w sprawie środków ochrony indywidualnej oraz uchylenia dyrektywy Rady 89/686/EWG.

By maska nadawała się do ponownego użycia lub by można ja było użytkować dłużej niż 8 godzin należy ją zdezynfekować przez spryskanie maski płynem  dezynfekującym lub wyczyścić wnętrze półmaski szmatką nasączoną czystym alkoholem etylowym. Półmaska może być ponownie użyta tylko przez tego samego użytkownika. Zdezynfekowaną półmaskę należy przechowywać zgodnie z wytycznymi dotyczącymi przechowywania. 

Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl