Aspirmatic Cleaner Schulke mycie oraz konserwacja systemów ssących, 2L

Dostępność: W magazynie
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 111,00 zł 111.00
Cena netto: 102,78 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Ocena: 0
Producent: SCHULKE
Kod produktu: SE1080

Opis

Aspirmatic cleaner płyn Schulke 2L

Preparat przeznaczony do gruntownego mycia systemów ssących, umywalek w unitach stomatologicznych i rur odprowadzających. 
 

Zalety:


  • bardzo dobre właściwości myjące
  • nie zawiera aldehydów
  • możliwość stosowania m.in.: w unitach stomatologicznych KaVo, Sirona, Castellini
  • przydatny we wszystkich separatorach amalgamatu np. Dürr, Metasys
  • ekonomiczny, łatwy w użyciu
  • nie tworzy piany
  • pozostawia świeży zapach

 

 

Obszar zastosowania:

aspirmatic cleaner to preparat przeznaczony do gruntownego mycia systemów ssących, umywalek w unitach stomatologicznych i rur odprowadzających.

Właściwości produktu:

Przystosowane do wspólnego stosowania preparaty aspirmatic (myjąco-dezynfekujący) i aspirmatic cleaner umożliwiają kompleksowe utrzymanie czystości unitów stomatologicznych.

Wskazówki dotyczące stosowania:

By unikać zakłóceń w funkcjonowaniu systemów odsysania przy jednoczesnym zapewnieniu bezpieczeństwa higienicznego należy stosować tzw. program aspirmatic. Preparat aspirmatic cleaner stosowany jest w stężeniu 5%. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń należy zwiększyć stężenie do 10%. Preparat aspirmatic cleaner należy stosować jako gruntowny środek myjący raz dwa razy w tygodniu. W tym celu należy przygotować 2 litry roztworu użytkowego aspirmatic cleaner na każdy zestaw zabiegowy. Węże systemu należy wypełnić ok 1,5 l roztworu użytkowego, a pozostae 0,5 l nalać do umywalki do płukania jamy ustnej. Pozostawić na min. 2 godziny (np. podczas przerwy obiadowej), do rozpuszczenia zabrudzeń. Po upływie czasu oddziaływania, sprzęt należy przepłukać czystą wodą, co pozwoli na wypłukanie rozpuszczonych zanieczyszczeń z przewodów giętkich.

Uwaga: preparat aspirmatic cleaner nie powinien być pozostawiany w instalacji na noc. Nie mieszać koncentratów i roztworów użytkowych aspirmatic i aspirmatic cleaner. W przypadku silnego zanieczyszczenia krwią bezpośrednio po zabiegu instalację należy przepłukać wodą.

Stężenie użytkowe / czas oddziaływania:
aspirmatic cleaner: 5% - min. 2 godziny, w przypadku silnego zabrudzenia lub po dłuższych przestojach 10% - min. 2 godziny.
Pliki do pobrania:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl