O nas

 

Internetowy sklep medyczny Asinos.pl jest prowadzony przez MEDstory sp. z o.o. Działalność sklepu rozpoczęliśmy w lutym 2017 r. i do tej pory zrealizowaliśmy już ponad 25000 zamówień.

W tym czasie nasz Zespół, pozostający codziennie do Państwa dyspozycji, powiększył się z trzech do siedmiu osób, co pozwala nam systematycznie polepszać jakość obsługi. Cieszy nas niezmiernie coraz większe grono stałych, zadowolonych Klientów i zwiększająca się każdego miesiąca liczba zamówień od nowych osób i Instytucji.

Często realizujemy duże i bardzo duże zamówienia. Wśród naszych Klientów są zarówno Gabinety lekarskie, pielęgniarskie i rehabilitacyjne, jak również Przychodnie, Zakłady Opiekuńczo Lecznicze i Szpitale, zaopatrujemy Uczelnie i Instytucje Państwowe. Część zamówień pochodzi od stacjonarnych sklepów medycznych i aptek. Oprócz placówek o profilu medycznym w gronie naszych Klientów są firmy z obszaru gastronomii, hotelarstwa, firmy sprzątające, gabinety kosmetyczne i inne.

Mniejsze zamówienia pochodzą często od osób chorych przebywających w domu lub ich opiekunów. W tym przypadku największą korzyścią poświęconego czasu jest dla nas satysfakcja wynikająca z pomocy tym osobom w dostępie do dobrych artykułów medycznych w przystępnej cenie.

Od początku działalności każdego miesiąca rośnie ilość dostępnych w sklepie Asinos.pl artykułów i planujemy nadal rozszerzać nasz asortyment. Oczywiście zachęcamy do dzielenia się propozycjami odnośnie Państwa oczekiwań w tym zakresie. Zachęcamy również do dzielenia się wszystkimi opiniami i uwagami drogą mailową na adres sklep@asinos.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl