Zapewnią ochronę zarówno personelowi medycznemu, jak i pacjentom przed wirusami, bakteriami i innymi chorobotwórczymi drobnoustrojami, które bardzo łatwo przenoszą się za pośrednictwem ludzkich dłoni. Rękawice jałowe - bo o nich mowa - mogą być stosowane przy różnego rodzaju zabiegach i innych czynnościach wymagających sterylnych, jałowych warunków.

Oferowane przez nas produkty to rękawice jałowe lateksowe, które doskonale przylegają do skóry i zapewniają maksymalny komfort użytkowania. Dzięki temu nie krępują ruchów i nie powodują uczucia dyskomfortu oraz pozwalają na precyzyjne, bezpieczne wykonanie zabiegu.

Poszczególne produkty różnią się rozmiarami, kolorystyką, środkiem pudrującym, powierzchnią, mankietem i nie tylko. Przy każdym modelu zamieściliśmy szczegółowe informacje na temat specyfikacji oraz przeznaczenia. Wszystkie produkty pochodzą od sprawdzonych producentów artykułów medycznych i higienicznych, dzięki czemu mamy pewność, że dostarczamy naszym klientom bezpieczne i niezawodne rozwiązania. Wśród nich znajdują się takie marki jak na przykład Mercator Medical.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl