Producenci
Rękawice jednorazowe należą do najpowszechniej i najchętniej stosowanych produktów ochronnych. Bakterie, prątki, grzyby, drobnoustroje oraz wirusy mogą bardzo łatwo przenosić się z dotykanych przedmiotów na dłonie. Zachowanie podstawowych zasad higieny rąk wraz z zastosowaniem odpowiednio dobranych do rodzaju zagrożenia rękawic chroni użytkownika, pacjenta, a także dotykany przedmiot. Rękawice diagnostyczne i ochronne stanowią zarówno wyrób medyczny, jak i środek ochrony indywidualnej. Mają za zadanie zabezpieczać nasze dłonie, stanowiąc pierwszą przeszkodę na drodze rozprzestrzeniania się bakterii, wirusów i innych zanieczyszczeń. Jakość rękawic oraz ich cechy są określane przez restrykcyjne i szczegółowe wytyczne zawarte w odpowiednich dyrektywach i normach zharmonizowanych.

W ofercie posiadamy rękawiczki:

lateksowe – wykonane z kauczuku naturalnego. Chronią przed patogenami pochodzącymi z krwi oraz przed chemikaliami.

nitrylowe – nie wywołują reakcji alergicznych, polecane osobom uczulonym na lateks. Odporne na ścieranie i rozdarcia, a jednocześnie zapewniają lepsze czucie w palcach. Są odporniejsze na substancje chemiczne niż lateksowe. Dostępne również w wersji bezpudrowej.

winylowe – zapewniają dobrą ochronę przed chemikaliami i patogenami z krwi, jednak mają niższą odporność na wirusy i grzyby. Polecane do diagnostyki, badań lekarskich i czynności terapeutycznych.

Rękawice diagnostyczne niejałowe

150 szt. Białe  bezpudrowe diagnostyczne rękawice nitrylowe Abena 150 szt. Białe bezpudrowe diagnostyczne rękawice nitrylowe Abena
Producent: ABENA
Cena: 21,20 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
150 szt. Niebieskie bezpudrowe diagnostyczne rękawice nitrylowe Abena 150 szt. 150 szt. Niebieskie bezpudrowe diagnostyczne rękawice nitrylowe Abena 150 szt.
Producent: ABENA
Cena: 19,85 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
200 szt. NITRYLEX BASIC BLUE bezpudrowe rękawice nitrylowe 200 szt. NITRYLEX BASIC BLUE bezpudrowe rękawice nitrylowe
Cena: 23,15 zł
zawiera 8% VAT, bez kosztów dostawy
zobacz więcej
Warunki darmowej dostawy

Warunki udzielenia rabatu

rabat

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl